Ana sayfa

China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Çin Yafu Züccaciye Co, Ltd 5 yılı aşkın bir süredir züccaciye ambalaj tasarımı ve üretimi yapmaktadır.Her ikisi de uzun bir cam üretimi geçmişine sahip olan Guangdong Eyaleti ve Jiangsu Eyaleti, Xuzhou Şehri'nde kendi fabrikalarımız var.Bu nedenle, fabrikamızın uzun yıllar züccaciye ürünlerine odaklanmasını sağladı.2013 yılından beri seramik sektörünün içerisindeyiz.Çin'de uzun vadeli büyüme sağlamaya ve dünyanın her yerindeki tüketicilere hizmet etmeye kararlıyız.İşin gelişmesiyle birlikte, uzun yıllar yurtdışı işini genişletmeye başladık.Başlıca ürünlerimiz cam saklama kavanozları ve şişeleri, cam su şişeleri, kozmetik ambalaj şişeleri ve kavanozları, cam mum kavanozları, cam çay bardağı, cam su sürahisi, cam şarap şişeleri vb.... Tam ve bilimsel bir yönetimimiz var. sistem ürün tasarımı, kalıp, üretim ve satış.Ürün kalitesini ve satış sonrası hizmeti garanti ederek sosyal kamuoyundan takdir aldık.Tüketicilere daha iyi hizmet her zaman takip ettiğimiz ilkedir.Tüm dünyadaki iş arkadaşlarını, iş görüşmeleri yapmak ve yönlendirmek için şirketimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Firmamız 2014 yılında kurulmuş ve iç ticaret yapmaya başlamıştır. 2014 yılının ikinci yarısında e-ticaretin gelişmesi nedeniyle dış ticarete geçmeye başladık. Firmamız iyi fabrika ekipmanlarına sahip olduğu için ürün üretimi ve ürün özelleştirmesi yapmaktayız. Büyük bir avantajı var, sipariş devir hızı da daha iyi. Şimdi 2019 şirketimiz orijinal 20 kişiden 130 kişilik bir aileye büyüdü. Ürünlerimizin gelecekte daha olgun ve daha iyi olacağına inanıyoruz!

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 2Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. şirket Profili 4

 

China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd. China Yafu Glassware Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : YAFU

No. Çalışanları : 100~130

Yıllık satış : 800000-1000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin China Yafu Glassware Co., Ltd. Sertifikalar